De la lupta in doi s-a trecut acum la lupta in trei, in ceea ce priveste sondajele pentru desemnarea candidatului pentru functia de primar al Rimnicului. Daca la inceput cei doi pretendenti ai USL erau senatorul liberal Emilian Frincu si presedintele PSD Rm. Vilcea Gigi Matei acum lucrurile s-au schimbat prin alaturarea lui Mihai Persu, presedinte al PC Rm. Vilcea.Aceste lucruri nu au decurs de la sine pentru ca liberalii si social-democratii „uitasera”
























Lasă un răspuns