Dupa parerea mea, cele mai frumoase zile de peste an sunt acelea in care fiecare aniverseaza (sarbatoreste) ceva – ziua de nastere, cea onomastica si… ce mai vrea fiecare.Am fost aseara invitat de catre domnul Smeoreanu la ziua sa de nastere, la terasa Hotelului Alutus. Trebuie sa recunosc de la inceput ca formula „Domn Popescu, va invit la o bere la 19.30 la Alutus !”
























Lasă un răspuns