Este moda titlurilor mincinoase, cretine dar comerciale.
Titlul acestui articol e intenționat cretin. Dar nu mai cretin decât afirmația lui Victor Ponta că românii merg fericiți la spitalele redeschise de PSD. Cum dracu` să fii fericit când mergi la spital ?
Titlul acesta e vizibil comercial. Dar nu mai comercial decât spusele lui Ponta că nu vrea să-l acuze nimeni că e român și ortodox în țara lui. Cine dracu` să-l acuze de așa ceva ? Evident, trimiterea, golănească, era la confesiunea și etnia lui Klaus Iohannis.
Titlul acesta nu este însă, din păcate, mincinos !
Într-adevăr, la lansarea lui Ponta în cursa pentru Cotroceni au murit trei români din cauza inundațiilor.
E, cu adevărat, o dramă fără seamăn.
























Lasă un răspuns