Piteștiul mai deschide o perspectivă sportului de performanță!

Astăzi, 5 iunie, se desfășoară prima ediție a Concursului Național de Gimnastică Ritmică Cupa Pitești!

Juriul de calitate (Federația Națională de Gimnastică), organizare excepțională, copii și tineri talentați!
Felicitări Centrului Cultural Pitești și antrenorului Nicoleta Andrei, mulțumiri Direcției Județene de Tineret și Sport!
Fotbal, baschet, judo, înot, atletism, automobilism, gimnastică – avem tineri de care suntem foarte mândri!
Cristian GENTEA-Primarul Municipiului Pitești

























Lasă un răspuns