După o vizită fulger pe care a făcut-o joi, 24 octombrie, colegilor de partid din Argeş, ministrul Daniel Constantin e aşteptat din nou pe 8 noiembrie pentru o acţiune mai elaborată în judeţul nostru.
Va avea câteva întâlniri cu fermierii de aici. Prima şi cea mai sigură va avea loc la Albota, cu fermierii din sudul judeţului.
În zilele ce urmează se va stabili dacă a doua întâlnire a ministrului Constantin va fi cu fermierii din zona Curtea de Argeş, sau cu cei din zona Câmpulung.

























Lasă un răspuns