Deputatul Cătălin Teodorescu, președintele Filialei Argeș a Partidului Democrat Liberal, a luat decizia de se autosuspenda din calitatea de membru și din toate funcțiile pe care le deține în cadrul partidului până la clarificarea situației sale juridice.
Decizia a fost comunicată membrilor Biroului Permanent Județean în ședința din data de 11 decembrie 2014.
Conducerea Organizației PDL Argeș va fi preluată, interimar, de către secretarul-general Dan Bica.
























Lasă un răspuns