Am, recunosc, vanitatea de a mi se lua interviuri. E pasionant să aștepți întrebarea, așa cum aștepți să se oprească bila la ruletă. Îi mulțumesc publicistului Nicolae Badiu că s-a gândit să mă intervieveze. Titlul acestui material îmi aparține și trebuie considerat ludic. Presa nu e o prostie, deși uneori așa mi se pare a fi. Luați totul în sensul plăcerii de a vorbi foarte liber. (G.S.).

























Lasă un răspuns