Mâine, 28 noiembrie, începând cu ora 17:00, vă așteptăm cu drag la vernisajul expoziției de fotografie ,,La Conac”, găzduită de Galeria Cozia, Pasaj 2.
Imaginile expuse au fost realizate în cadrul taberei de fotografie desfășurată în luna octombrie la Muzeul Memorial ,,Nicolae Bălcescu”, proiect realizat în parteneriat cu Fotoclubul ,,Floarea de Colț” Râmnicu Vâlcea.
Vă invităm să descoperiți atmosfera aparte a conacului și poveștile surprinse prin obiectiv!
Muzeul Memorial Nicolae Balcescu

























Lasă un răspuns