Mi-am propus și sper că am reușit, să realizez un interviu cuprinzător, pe toate temele importante, cu președintele CJ și PSD Vâlcea, domnul Constantin Rădulescu. Interviul, destul de lung, de circa o oră, este de văzut în întregime și de comentat de către cei interesați. Desigur, câteva comentarii voi face și eu, în zilele următoare. Vizionare plăcută. (Gheorghe Smeoreanu)

























Lasă un răspuns