Isterie printre adolescenții din Pitești după ce unul dintre ei susține că a fotografiat un vierme ieșind dintr-un sandwich de la Mc.Donald`s.
În câteva zile, toți s-au mutat la KFC.
Ghinion.
Nu au trecut decât câteva zeci de ore și o fotografie cu un pui în putrefacție și viermănos de la KFC a început să cutreiere netul.
Ce să mai crezi și unde să mai mănânci fast food ?

























Lasă un răspuns