Din cauza unor ambiţii şi neatenţii pe şosea, vineri la ora prânzului s-a petrecut un accident în zona Bujoreni.
Unul dintre şoferi nu a dat prioritate la ieşirea de pe o străduţă şi fotografia arată ce s-a întâmplat.
Nu au fost victime, dar cele trei fetiţe care erau pasagerii unuia dintre autoturisme au făcut un atac de panică.

























Lasă un răspuns