Sâmbătă, 17 ianuarie 2015, între orele 08.00 – 14.00, traficul rutier pe podul peste Olt din Goranu va fi restricţionat complet ca urmare a desfăşurării unor lucrări de reabilitare a acestei structuri.
Anunţul este făcut de Primăria Municipiului Râmnicu Vâlcea.
sursa foto: adevarul.ro

























Lasă un răspuns