Directorul Ziarului de Vâlcea, Tiberiu Pîrnău, ne-a scris următoarele referitor la articolul nostru intitulat Bogdan Pistol -replică dură pe Facebook:
Buna seara,
Acesta este punctul meu de vedere referitor la „replica dura“ a lui Bogdan Pistol: 1. Bogdan Pistol ne-a dat de inteles in cadrul discutiei purtate ca a facut acel demers, respectiv ca a sesizat institutiile statului in legatura cu ceea ce i s-a intamplat la Consiliul Judetean Valcea.
2. Bogdan Pistol, eu nu am scris niciodata minciuni despre tine. DOAR ADEVARURI, daca te-au durut este o alta problema.
3. Este normal sa fii sustinut de colegii tai de la Saptamana in Oltenia. Esti nasul directorului acestui ziar.Eu retin foarte bine, cel care a facut aceasta afirmatie a fost Bogdan si a facut-o destul de apasat si categoric, ca el nu mai recunoaste acum, este o alta problema. Daca el spune ca nu a depus un denunt la DNA, este problema lui, denota un act de lasitate…parerea mea…in fine…credeam ca macar de data aceasta se va dovedi un barbat politic adevarat si va lua taurul de coarne…

























Lasă un răspuns