– Cum comentați…comentariile ?
–I-am transmis lui Bulacu să o sune pe Sanda înainte să deschidă gura și să se discrediteze singur.
–Păi, cine naiba e Sanda ?
-Secretara din Modrogan. Îi va confirma că am discutat cu Blaga și cu Flutur.
–Da, dar renunțați la idea cu președinția la municipiu.
-De ce să renunț ? Eu vin cu 500 de oameni, ei nu au atâția.
–În legătură cu celelalte declarații de azi, ce spuneți ?
-Pe pe ale infractorilor nu le iau în seamă.
-Treaba dumneavoastră.
-Oricum, nu mă grăbesc, nu am de ce.
-Pas cu pas ?
-Cam așa ceva.

























Lasă un răspuns