Romeo Rădulescu a discutat cu Buican, Blaga și Orban revenirea la matcă, adică în Noul PNL.
Buican îl susține, iar Blaga a promis că la primul BPN se va lua decizia.
Dacă Cristian Buican nu l-a consultat pe Romulus Bulacu în această privință, va fi un scandal monstru.
Mai ales că Romeo Rădulescu a negociat întoarcerea la braț cu Cosmin Constantinescu și Bogdan Costinescu și – țineți-vă bine – ocuparea scaunului de lider la municipiu pe care stă acum Grig Crăciunescu.

























Lasă un răspuns