Joi seara, în BPJ al PDL Vâlcea va fi decis numele celui de al doilea vicepreşedinte al CJ, cel care îl va înlocui pe Dumitru Persu.
Co-preşedintele Bulacu oscilează între pasiune şi rutină, adică între Ştefan Prală şi Aurel Simion.
Evident, nu ne băgăm, doar îi reamintim boss-ului de la PDL zicala că e rău cu rău dar mai rău fără rău.

























Lasă un răspuns