În urmă cu câteva clipe, instanţa Inaltei Curti de Casație și Justiție s-a pronunțat în cazul Elenei Udrea.
Asa cum era de aşteptat, judecătorii au decis ca fostul ministru să stea în arest preventiv 30 de zile.
Instanţa aceleaşi curţi va judeca, în zilele următoare, o altă cerere de arestare preventivă.
Vom reveni cu analize şi cometarii.

























Lasă un răspuns