Fostul președinte al României Traian Băsescu își petrece Crăciunul la Vâlcea, împreună cu cei dragi.
Traian Băsescu face Crăciunul în familie, la vila SRI din staţiunea Olăneşti, fostă a RAPPS.
Fostul preşedinte a postat pe Facebook două fotografii în care apare împreună cu soţia, felele, ginerii şi cei doi nepoţi.
Ca fost șef de stat, el are dreptul să folosească vilele de protocol.

























Lasă un răspuns