Digi 24 anunță că Sebastian Ghiță demisionează din PSD.
Va reamintim că ieri “Sebi” i-a cerut plecarea din partid lui Ion Iliescu.
Azi, Geoană a vorbit despre o frăție a banului Ponta- Dragnea – Ghiță.
Arde baraca ?
Zilele și poate chiar clipele următoare vor lămuri lucrurile.
Deocamdată, să ne bucurăm

























Lasă un răspuns