Nu v-ati pus intrebarea de ce in ultima perioada sunteti abuzati la propriu de o avalansa de accidente sau incendii, care mai de care mai dramatice, cu morti, raniti si tone de singe ?Cind cineva, suficient de malefic, n-are destule argumente sa convinga pe ceilalti ca are dreptate ia decizia de a intra in mintea oamenilor pe usa din spate. Daca are la dispozitie si niste canale media atunci cu siguranta ca ii mai si iese trucul murdar.De cind a inceput „criza inchiderii spitalelor”
























Lasă un răspuns