În zilele de 6 și 7 decembrie, sportivii secției de tenis ai C.S Dacia Mioveni 2012, antrenați de Robert Bînă, au participat la ”Cupa Argeșului”, competiție organizată de Tenis Club Curtea de Argeş.
Comportarea micilor sportivi argeşeni a fost, ca de obicei una foarte bună, aceştia obţinând patru medalii. Au urcat pe podium: Alexandru Istrate – locul 1 (categoria verde), Ştefan Bădiţă – locul 1 (categoria roşu), Victor Dumitru – locul (categoria portocaliu) şi Seciu Matei – locul 2 (categoria portocaliu).

























Lasă un răspuns