Suntem alături de domnul primar Ion Georgescu în aceste clipe de grea încercare şi durere pricinuite de plecarea spre cele veşnice a bunicii sale, Gherghina Georgescu .
Dumnezeu să o odihnească în pace!
Sincere condoleanţe din partea angajaţilor Primăriei Oraşului Mioveni şi a Consilierilor Locali.

























Lasă un răspuns