Din 5 februarie, când Constantin Nicolescu a fost condamnat și arestat, cotidianul Argeșul a fost decuplat, practic, de la aparate.
Spunem acest lucru fiindcă bătrânul cotidian era branșat la perfuzii și diverse impulsuri reprezentând conturi ale instituțiilor de stat din județul Argeș.
Acum, unul câte unul, aparatele vor fi oprite.
Ținând seama că Argeșul este o publicație care nu a dorit să se modernizeze, suntem îngrijorați cu privire la viitorul acestei publicații.

























Lasă un răspuns