Conferința Județeană de Alegeri a Organizației Seniorilor Social Democrați Argeș a reconfirmat astăzi încrederea de care se bucură consilierul județean Vasile Negoescu, reales în funcția de președinte al OSSD Argeș în urma votului exprimat de delegați.
Evenimentul s-a desfășurat în prezența lui Ion Mînzînă, președintele Consiliului Județean Argeș și al PSD Argeș, a deputatei Simona Bucura Oprescu, chestor al Camerei Deputaților și secretar executiv PSD Argeș, precum și a Făcăleaţă Ioana, fost prefect. La conferință au participat, de asemenea, consilieri județeni, manageri de instituții și numeroși membri ai organizației.
Le mulțumim seniorilor social-democrați pentru implicare, experiență și pentru contribuția la consolidarea organizației noastre!
Noua echipă de conducere a OSSD Argeș este formată din:
Felicitări întregii echipe alese și mult succes în activitatea viitoare!
PSD Argeș

























Lasă un răspuns