Primăria Orașului Ștefănești informează cetățenii că au fost depuse solicitările pentru emiterea acordului de mediu pentru proiectele:
Aceste investiții sunt importante pentru comunitate și au ca obiectiv îmbunătățirea accesului la surse de apă pentru cetățeni.
Documentațiile pot fi consultate la DJM Argeș și la sediul Primăriei Orașului Ștefănești.
Observațiile se pot depune la sediul DJM Argeș.
În imagini regăsiți anunțurile oficiale.
Î𝐦𝐩𝐫𝐞𝐮𝐧ă 𝐜𝐨𝐧𝐬𝐭𝐫𝐮𝐢𝐦 𝐮𝐧 𝐨𝐫𝐚ș 𝐩𝐞𝐧𝐭𝐫𝐮 𝐧𝐞𝐯𝐨𝐢𝐥𝐞 𝐜𝐨𝐦𝐮𝐧𝐢𝐭ăț𝐢𝐢!



























Lasă un răspuns