Cu ocazia sărbătorii Sfântului Apostol Andrei, ocrotitorul României, adresez tuturor celor care îi poartă numele un sincer „La mulți ani!”.
Fie ca această zi să vă aducă sănătate, prosperitate, împliniri și momente de bucurie alături de cei dragi.
La mulți ani!
Nicolae Velcea, primarul orașului Ștefănești

























Lasă un răspuns