În urmă cu puțin timp, un bărbat de aproximativ 66 de ani, a căzut de la etajul 2 al unei clădiri aflată pe strada Ioan Budai Deleanu, din Pitești. S-ar părea că e vorba despre un centru de îngrijire persoane vârstnice.
Echipajul SMURD de terapie intensivă mobilă, care s-a deplasat la fața locului, l-a găsit pe bărbat conștient, dar cu multiple traumatisme.

























Lasă un răspuns