Echipa PSD Argeș a primit o veste tulburătoare, atunci când s-a aflat că un politician alături de care muncise și luptase în campaniile electorale a trecut la Domnul, cum prpfund și adevărat spun creștinii.
Este vorba despre viceprimarul comunei Ștefan cel Mare, Paul Niculescu.
Secretarul general al PSD Argeș, Simona Bucura – Oprescu, a transmis următorul mesaj:
Pentru PSD Argeș, astăzi este o zi tristă. Paul Niculescu, viceprimar al comunei Ștefan cel Mare, a încetat din viață în această după-amiază, plecând prea devreme dintre noi. Suntem alături de familia îndoliată, mult încercată de această pierdere.
Dumnezeu să-l odihnească în pace!

























Lasă un răspuns