Dacă vă minunați de Vio-rica, minunați-vă, mă, și de Vio-leta. Doamna ministru scrie pe Facebook următoarele:
„”Au fost astăzi câteva persoane care m-au sunat şi mi-au spus că, într-un fel sau altul, asociază #munca cu mine. Dacă reuşesc, la finalul acestui mandat, să imprim, cât se poate şi acolo unde am posibilitatea, cultura muncii făcută cu seriozitate, pentru mine nu este puţin lucru. Înseamnă mult. Voi mă inspiraţi”, spune ministrul Muncii.
Munca cu
Muncii făcută
Greşit ca dracu. La muncă la şcoală nu la minister, doamnă ministru.
G.S.

























Lasă un răspuns