Rid si pling uitindu-ma, pentru prima data, la emisiunea Dorinei Duruinu , la Arges TV! E o colega de breasla careia nu am ce sa ii reprosez” Intrata de foarte putin timp in breasla asta nenorocita, i s-a dat sa faca si o emisiune la teveul lui Penescu. Si o face foarte bine! M-am uitat vreo 20 de minute la emisiunea Dorinei, una de monden, si aflu, cu stupoare, ca, la o preselectie de modeling, din acela adevarat, a venit si o fetita de” 14 ani. A fost respinsa, dar nu cu ,,Du-te, tata, sa inveti pentru tezele unice si vezi ca e posibil sa se reintroduca examenul de capacitate!”
























Lasă un răspuns