Pe undeva cred ca era si timpul ca USL-ul sa-si stabileasca pina la urma candidatii si la Vilcea. Dincolo de alte pronosticuri important este ca eu nu m-am inselat. Am spus-o inca de la finele lunii iunie ca din partea USL, pentru Consiliul Judetean, o sa fie Ion Cilea, presedintele PSD Vilcea, pentru ca a obtinut in sondaje vreo 74 de procente, iar pentru Primaria Rimnicului o sa fie senatorul Emilian Frincu, presedinte PNL Rm. Vilcea, care a obtinut 56% din optiuni.Cine nu crede sa dea inapoi pe Criterii.ro si o sa vada ca sursele mele nu s-au inselat si nici pe mine nu m-au inselat. Acest lucru inseamna ca
























Lasă un răspuns