Am vazut o lista de potentiali candidati PDL care ar trebui sa intre in focul luptei electorale in 2012. Fara sa ma ascund dupa deget, chiar daca unii au o alta parere despre aceasta, mie mi s-a parut total neserioasa si aruncata la deruta in presa ca sa mai aiba unul sau altul despre ce sa mai scrie.Mi s-a parut neserioasa prin prisma calcularii sanselor candidatilor de a deveni primarii unor importante localitati vilcene si nu ca acestea n-ar fi persoane de valoare. Suna bine conceptul ca „in timp ce Opozitia se cearta, reprezentantii PDL din Vilcea isi fac strategia cu usile inchise”
























Lasă un răspuns