Ajuns la Rimnicu Vilcea, in dubla sa calitate de premier si de presedinte al PDL, Emil Boc nu s-a sfiint sa vorbeasca cu oamenii, cu vilcenii de pe strada.Chiar daca a sosit cu treburi foarte importante si urgente la Rimnicu Vilcea, Emil Boc a ignorat intirzierea pe care o avea si pe oficialitatile care il asteptau. A dovedit inca o data ca „are singe in instalatie”
























Lasă un răspuns