Culmea culmilor si a coincidentelor ! Senatorul PDL Dorel Jurcan a anuntat presa ca Paleologu, Blaga si Boc vor veni la Vilcea pentru a-si sustine fiecare motiunea depusa in vederea cistigarii functiei de presedinte al democrat-liberalilor.Programul acestora este destul de straniu, o veritabila ironie a sortii.Theodor Paleologu, fost ministru al Culturii, doreste sa-si promoveze motiunea sa, intitulata „Privind spre viitor”
























Lasă un răspuns