Nici un stat nu vrea ca tu sa fii liber.
În momentul în care oamenii vor începe să-și foloseasca inteligența, vor deveni periculoși…pentru stabiliment, pentru cei aflați la putere.
http://www.youtube.com/watch?v=U6rvdGMHiJU
Citeşte şi MTP – Metode de Tâmpire a Populaţiei
Tehnici pentru manipularea forumurilor pe Internet. (AVERTIZEAZĂ-ŢI prietenii. DISTRIBUIE !)

























Lasă un răspuns