În nume personal și al Instituției Prefectului- Județul Argeș, îmi exprim profundul regret pentru accidentul din județul Constanța în care 4 oameni- cadre ale Ministerului Afacerilor Interne și cadre medicale- și-au pierdut viața.
Dincolo de pierderea pentru instituțiile cărora cu onoare le-au servit, suferința este enormă pentru cele 4 familii îndoliate, una chiar din județul nostru, motiv pentru care le transmit sincere condoleanțe și multă putere pentru ca de-acum înainte să poată cinsti memoria celor dragi.
Dumnezeu să Îi odihnească în pace!
PREFECT
Mihail Adrian OPRESCU

























Lasă un răspuns