Umilinţă maximă a consilierilor judeţeni de la PNL Vâlcea care au căzut în capcana propriilor jocuri de culise.
Pentru că şeful Buican le-a interzis să îl promoveze pe omul lor Bogdan Pistol, liberalii l-au ales preşedinte de şedinţă pe pesedistul Dumitru Persu.
Trădare din meschinărie.
Şi cum totul se plăteşte, în timpul şedinţei Persu i-a călcat în picioare pe liberali, vorbindu-le ca unor slugi.
Jenant.

























Lasă un răspuns