„De la noi din partid, atât cât mă uit, domnul Geoană şi cu mine suntem cei care putem candida cu şanse”, a remarcat Victor Ponta în legătură cu alegerile prezidențiale.
E cumplit de trist.
Cel mai mare partid al României nu poate propune pentru președinție decât pe plagiator și pe soțul Mihalei.
Aici a ajuns PSD prin nenorocita sa politică de cadre prin care oamenii valoroși au fost alungați pentru a rămâne la ciolan doar nulitățile.
„Atât cât mă uit” – zice cu alte cuvinte dl Ponta, partidul e un pustiu în care s-au rătăcit doi mediocri.
Gura păcătosului adevăr grăieşte.

























Lasă un răspuns