Menu

Tranferuri la HCM Râmnicu Vâlcea

f_350_200_16777215_00_images_afiseelectoralevalcea_contract-hcm.jpgConducerea clubului HCM Râmnicu Vâlcea anunță perfectarea a cinci transferuri.

Astfel, au semnat contracte cu clubul nostru următoarele jucătoare: Marta Herrero Lopez (extremă dreapta, Spania), Alicia Fernandez Fraga (centru, Spania), Sara Vukcevic (pivot, Muntenegru ), Nataliia Vasileuskaya (inter drept, Belarus) și Raluca Băcăoanu (pivot, Măgura Cisnădie).

Toate cele patru straniere care au semnat acum sunt componente ale naționalelor țărilor din care provin.

Campania de transferuri va continua zilele viitoare, dorința clubului nostru fiind de a alcătui un lot care, în sezonul viitor, să se lupte pentru calificarea în cupele europene.


De asemenea, HCM se desparte de Elena Șerban, Ana Maria Simion, Cătălina Cioaric, Mihaela Ani Senocico, Nicoleta Safta, Patricia Vizitiu și Daniela Vălean, toate fiind la final de contract. Conducerea clubului nostru le mulțumește pentru activitatea acestora și le urează mult succes în carieră.

Conducerea clubului HCM Râmnicu Vâlcea

NATIONAL - CELE MAI CITITE ARTICOLE

  1. 7 zile
  2. 30 zile
  3. 1 AN
The most visited gambling websites in The UK